Jep, tosi hieno! Vielä kun tosiaan vaihdat sen hihananuhan ja laitat Lottaneulan (nyt taskun kannen päällä) kauluksen ylimmän nepparin kohdalle niin on just eikä melkein!
Tai niin, jos löytyy valokuva mummosta vormussa niin katso missä kohtaa hän piti tuota 10-v merkkiä, usein sitä näkee tuossa valkoisen kurssitähden yläpuolella. Tuosta kuvasta näkyypi sijoittelu.
Ja sitten vintille uudelleen kohnaamaan josko vaikka löytyis vaarin suojeluskuntapuku... nauha jo löytyi...
Jep, muutettiin justiinsa ja alakertaan ei rouva enää anna laittaa mitään harrastukseen liittyvää seinille... ja yläkerrassa on seinätilaa tosi vähän kun on katto niin lähellä eli täyttä korkeutta ei paljoa ole vaikka tilaa onkin ihan hyvin. Jääpi paljon kehystettyä ripustamatta... ja miekatkin menee vissiin säilöön dekojen kera... Mutta torsoja ja nukkeja mahtuu seisoskelemaan sinne/tänne, ujutan yhden kerrallaan lisää
![Wink ;)](./images/smilies/icon_wink.gif)